| Merknaam: | DEIF |
| Modelnummer: | RMC131D 1A 24VDC |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | U$1588-1788 |
| Verpakkingsdetails: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Wespc Originele DEIF Overstroombeveiligingsrelais Stroomrelais RMC131D 1A 24VDC
| Afmetingen | 200*150*110mm |
| Gewicht | 1kg |
| Type | Relais |
| Merknaam |
DEIF |
| Generatortype |
Dieselgenerator |
| Toepassing | Generatorstroomrelais |
| Model | RMC131D |
| Gebruik | Generatoronderdelen |
| MOQ | 1 STUKS |
| Kwaliteit |
Origineel |
DEIF's differentiële stroomrelais RMC-131D beschermt de generator tegen kortsluiting en lekstromen in de wikkelingen van de generator.
DEIF's differentiële stroomrelais RMC-131D beschermt de generator tegen kortsluiting en lekstromen in de wikkelingen van de generator.
Het relais vergelijkt de differentiële stroom van elk van de drie fasen en levert een RMS-meting bij sinusvormige stromen. Om een korte reactietijd bij een foutconditie te verkrijgen, is de meting gebaseerd op piekwaarden.
De veelzijdige units beschikken over een aantal instelbare parameters.
RMC-131D maakt deel uit van DEIF's complete reeks relais voor de bescherming en besturing van generatoren.
RMC-111D
RMC-121D
RMC-122D
RMC-131D
![]()