| ব্র্যান্ড নাম: | Mebay |
| মডেল নম্বর: | Dc90dr |
| MOQ: | 1 |
| দাম: | U$119-136(1 piece) |
| প্যাকেজিং বিবরণ: | শক্ত কাগজ |
| পেমেন্ট শর্তাবলী: | এল/সি, ডি/এ, ডি/পি, টি/টি, ওয়েস্টার্ন ইউনিয়ন, মানিগ্রাম |
WESPEC Original Mebay DC90DR Genset Remote Controller Monitor Generator parts
| DC Supply | DC9V----36V Continuous |
| MAX Accumulating Time | 99999.9Hours(Min Store time:6min) |
| Rotate speed sensor Frequency | 200-10000Hz |
| Operation Temperature | -20-65℃ |
| Storage Condition | -40-85℃ |
| Overall dimension | 241mm*177mm*45mm |
| Panel cutout | 220mm*160mm |
| Gross weight | 1KG |
Summary
The DC90DR series controller is specialized for Diesel / Gasoline / Gas Genset Start, Stop, parameters monitoring, faults-checking as well as data setting.
![]()