| ब्रांड नाम: | Mebay |
| मॉडल नंबर: | DC90DR |
| MOQ: | 1 |
| कीमत: | U$119-136(1 piece) |
| पैकेजिंग विवरण: | दफ़्ती |
| भुगतान की शर्तें: | एल/सी, डी/ए, डी/पी, टी/टी, वेस्टर्न यूनियन, मनीग्राम |
WESPEC Original Mebay DC90DR Genset Remote Controller Monitor Generator parts
| DC Supply | DC9V----36V Continuous |
| MAX Accumulating Time | 99999.9Hours(Min Store time:6min) |
| Rotate speed sensor Frequency | 200-10000Hz |
| Operation Temperature | -20-65℃ |
| Storage Condition | -40-85℃ |
| Overall dimension | 241mm*177mm*45mm |
| Panel cutout | 220mm*160mm |
| Gross weight | 1KG |
Summary
The DC90DR series controller is specialized for Diesel / Gasoline / Gas Genset Start, Stop, parameters monitoring, faults-checking as well as data setting.
![]()