| ブランド名: | Mebay |
| モデル番号: | GV13DC |
| MOQ: | 10 |
| 価格: | U$5-6(1 piece) |
| 梱包の詳細: | カートン |
| 支払い条件: | L/C、D/A、D/P、T/T、ウェスタンユニオン、マネーグラム |
WESPEC Original Mebay GV13DC Generator Digital Voltmeter Voltage Meter
| Working power | DC8~36 V |
| Consuming power | MAX:1 W |
| Temperature | -30℃ ~ 70℃ |
| Size (W * H * D) | 58mm * 54mm * 41mm |
| Installation Size(W * H) | 47mm * 37mm |
| Weight | 55G |
Summary
GV13DC-12 is one light and low price-orientated module used for checking and demonstrating Voltage, Frequency and accumulating time of generator. This module can replace old meters, for it can be one with multi-functions. It uses normal screw for connection which is more convenient for installation.
![]()