| Merknaam: | DEIF |
| Modelnummer: | IOM220 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | U$388-400 |
| Verpakkingsdetails: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
WESPC Originele HAT530N ATS Controller Dual Power LED LINK Externe Overdracht
| Afmetingen | 115*75*25mm |
| Gewicht | 0,28 kg |
| Generatortype | Dieselgenerator |
| Communicatie-interface |
Modbus RTU/CANopen |
| Bedrijfsvochtigheid |
10–90% (niet-condenserend) |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +70°C |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Ingangsspanning | 24V DC |
| MOQ | 1 STUK |
| Materiaal |
Kunststof |
Overzicht:
• CANbus-interface met automatische adresselectie
• Analoge uitgang/governor-interface
◦ 0-20 mA ◦ ±25 mA ◦ 0-10 V DC (instelbaar)
◦ ±12 V DC (instelbaar)
• Analoge uitgang/AVR-interface
◦ 0-20 mA ◦ ±25 mA
◦ 0-10 V DC (instelbaar)
◦ ±12 V DC (instelbaar)
• TTL-interface naar pc
◦ Gebruikt optie J5 (RS232 naar TTL converterkabel)
◦ Alleen voor het downloaden van firmware-updates
• LED's voor unitstatus en CAN-status
◦ 2-kleurige LED's
◦ Groen: Systeem OK; Rood: Fout
![]()