| نام تجاری: | Mebay |
| شماره مدل: | DC40DR MK4 |
| MOQ: | 5 عدد |
| قیمت: | U$ 60-63(1pcs) |
| جزئیات بسته بندی: | کارتن |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
WESPC Original DC40DR MK4 Factory Generator Controller Remote Control Module
|
Operation Voltage |
DC8-36V Continuous |
| Frequency | 150-9000Hz |
| Rated Current | 9999 |
| Storage condition | -40-85℃ |
| MAX Accumulating | MAX Accumulating |
| Overall dimension | 189mm×134mm×50mm |
| Panel cutout | 160mm×120mm |
| Weight: | 0.9Kg |
summary
This series controller is specialized for Diesel / Gasoline / Gas Genset Start, Stop, Parameters monitoring, faults-checking as well as data setting.
Main Features
---Various of crank conditions (RPM, Frequency, Oil Pressure) can be chosen.
![]()