| Merknaam: | DEIF |
| Modelnummer: | CIO308 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 500-520 |
| Verpakkingsdetails: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Wespc Originele CIO308 CAN Bus IO Module Industrieel Besturingssysteem Apparaat
| Afmetingen | 110*110*100mm |
| Gewicht | 1kg |
| Generatortype | Dieselgenerator |
| Communicatieprotocol |
CAN Bus (ISO 11898-2) |
| Bedrijfsvochtigheid |
10–90% (niet-condenserend) |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +85°C |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Ingangsspanning | 24V DC |
| MOQ | 1 STUKS |
| Materiaal |
Kunststof |
CIO 308
De CIO 308 is een externe I/O module voor DEIF's multi-line serie voor degenen die een aantal ingangen nodig hebben die de capaciteit van een reeks DEIF genset controllers overschrijden.
De CIO 308 is een externe I/O module voor DEIF's multi-line serie voor degenen die een aantal ingangen nodig hebben die de capaciteit van een reeks DEIF genset controllers overschrijden.
De CIO 308 heeft 8 multifunctionele ingangen selecteerbaar als:
De CIO 308 is momenteel compatibel met de volgende DEIF genset controllers:
![]()