| Marka Adı: | DEIF |
| Model Numarası: | CIO308 |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 500-520 |
| Paketleme Detayları: | karton |
| Ödeme Koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Wespc Orijinal CIO308 CAN Bus IO Modülü Endüstriyel Kontrol Sistemi Cihazı
| Boyut | 110*110*100mm |
| Ağırlık | 1kg |
| Jeneratör Tipi | Dizel Jeneratör |
| İletişim Protokolü |
CAN Bus (ISO 11898-2) |
| Çalışma Nemi |
10–90% (yoğuşmasız) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Giriş Voltajı | 24V DC |
| Minimum Sipariş Miktarı (MOQ) | 1 ADET |
| Malzeme |
Plastik |
CIO 308
CIO 308, DEIF'in çok hatlı serisi için, bir dizi DEIF jeneratör kontrol cihazının kapasitesini aşan sayıda girişe ihtiyaç duyanlar için harici bir G/Ç modülüdür.
CIO 308, bir dizi DEIF jeneratör kontrol cihazının kapasitesini aşan sayıda girişe ihtiyaç duyanlar için DEIF'in çok hatlı serisi için harici bir G/Ç modülüdür.
CIO 308, aşağıdakiler olarak seçilebilen 8 çok işlevli girişe sahiptir:
CIO 308 şu anda aşağıdaki DEIF jeneratör kontrol cihazlarıyla uyumludur:
![]()