| Merknaam: | DEIF |
| Modelnummer: | CIO116 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | U$498-528 |
| Verpakkingsdetails: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Wespc Originele DEIF CIO116 Besturingsmodule CAN Generator Analoge Interface Module
| Afmetingen | 200*200*100mm |
| Gewicht | 0.8kg |
| Generatortype | Dieselgenerator |
| Uitgangskanalen |
8 multifunctionele ingangen |
| Bedrijfsvochtigheid |
10–90% (niet-condenserend) |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +70°C |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Ingangsspanning | 24V DC |
| MOQ | 1 STUK |
| Materiaal |
Kunststof |
CAN-bus gebaseerde I/O module
De CIO 116 is een externe ingangsmodule voor complexe genset-toepassingen die een aantal digitale ingangen vereisen die de capaciteit van uw genset-controller overschrijden.
De CIO 116 is momenteel compatibel met de volgende DEIF genset controllers:
AGC-4 Mk II
AGC 150
ASC-4
ASC 150
AGC 200
AGC-4
iE 150
iE 150 Marine
![]()