| Marka Adı: | DEIF |
| Model Numarası: | CIO116 |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | U$498-528 |
| Paketleme Detayları: | karton |
| Ödeme Koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Wespc Orijinal DEIF CIO116 Kontrol Modülü CAN Jeneratör Analog Arayüz Modülü
| Boyut | 200*200*100mm |
| Ağırlık | 0.8kg |
| Jeneratör Tipi | Dizel Jeneratör |
| Çıkış Kanalları |
8 çok işlevli giriş |
| Çalışma Nemi |
10–90% (yoğuşmasız) |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila +70°C |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Giriş Voltajı | 24V DC |
| Minimum Sipariş Miktarı | 1 ADET |
| Malzeme |
Plastik |
CAN veri yolu tabanlı G/Ç modülü
CIO 116, jeneratör kontrol cihazınızın kapasitesini aşan sayıda dijital giriş gerektiren karmaşık jeneratör uygulamaları için uzaktan giriş genişletme modülüdür.
CIO 116 şu anda aşağıdaki DEIF jeneratör kontrol cihazlarıyla uyumludur:
AGC-4 Mk II
AGC 150
ASC-4
ASC 150
AGC 200
AGC-4
iE 150
iE 150 Marine
![]()