| Nom De La Marque: | Mebay |
| Numéro De Modèle: | Gv57 mk2 |
| MOQ: | 10pcs |
| Prix: | U$35-38(1pcs) |
| Détails De L'emballage: | Carton |
| Conditions De Paiement: | LC, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
WESPC Original GV57 MK2 Digital Meter 3-Phase Voltage Current Frequency
| Model Number | GV57 MK2 |
| Consuming power | MAX:3 W |
| Working condition | -25-70℃ |
| Storage condition | -40-85℃ |
| Panel cutout | 91mm*91mm |
| Weight | 0.32kg |
Summary
![]()