| نام تجاری: | Mebay |
| شماره مدل: | GV57 Mk2 |
| MOQ: | 10 عدد |
| قیمت: | U$35-38(1pcs) |
| جزئیات بسته بندی: | کارتن |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
WESPC Original GV57 MK2 Digital Meter 3-Phase Voltage Current Frequency
| Model Number | GV57 MK2 |
| Consuming power | MAX:3 W |
| Working condition | -25-70℃ |
| Storage condition | -40-85℃ |
| Panel cutout | 91mm*91mm |
| Weight | 0.32kg |
Summary
![]()