WESPC Originele Smartgen HGM6120CAN Diesel Genset AMF Control Module
| Afmetingen | 209*166*45mm |
| Gewicht | 0.27kg |
| Modelnummer | HGM6120CAN |
| Merknaam | Smartgen |
| After-sales service | Video Technische Ondersteuning, Online Ondersteuning |
| Marketing Type | Gewoon Product |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorraad | Ja |
Technische Parameters:
Display LCD(132*64)
Bedieningspaneel Siliconen Rubber
Taal Chinees & Engels & Overig
Digitale Ingang 5
Relais Uitgang 6
Analoge Ingang 3
AMF ●
AC Systeem 1P2W/2P3W/3P3W/3P4W
Alternator Frequentie 50/60Hz
kW/Amp Detectie & Display ●
Monitor Interface RS485
Programmeerbare Interface USB/RS485
CANBUS(1939) ●
RTC & Gebeurtenislog ●
Geplande Start Genset ●
Onderhoud ●
DC Voeding DC(8~35)V
Behuizing Afmetingen(mm) 209*166*44
Paneel Uitsparing(mm) 186*141
Bedrijfstemperatuur. (-25~+70)℃
Productoverzicht:
Prestaties & Eigenschappen:
De HGM6100N serie omvat zes modellen:
Opmerkingen:
HGM6110CAN/6120CAN bevatten CAN-poorten; andere modellen niet.
Deze handleiding gebruikt HGM6110/6120 als referentievoorbeelden.
Belangrijkste Specificaties:
132×64 scherm met achtergrondverlichting en meertalige interface en drukknopbediening
Acrylpaneel voor verbeterde slijtvastheid en krasbestendigheid
Siliconen toetsen en paneel geschikt voor extreme temperaturen
RS485 communicatiepoort die MODBUS-protocol ondersteunt voor externe functies
Compatibel met 3P4W, 3P3W, 1P2W en 2P3W (120V/240V), 50Hz/60Hz AC-systemen
Nauwkeurige motorparameterbewaking en -weergave
Relaisuitgangen voor ETS, stationair toerentalregeling, voorverwarming en snelheidsaanpassing
Meerdere krukas ontkoppelingsvoorwaarden selecteerbaar (snelheidssensor, oliedruk, generator)
Noodstartmogelijkheid
Automatische detectie van het aantal vliegwieltanden
Voeding: 8–35VDC, compatibel met verschillende accuspanningen