| Αριθμός μοντέλου: | HGM6120CAN |
| MOQ: | 1 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Κουτί χαρτοφυλακίου |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
WESPC Original Smartgen HGM6120CAN Μονάδα Ελέγχου AMF Diesel Genset
| Μέγεθος | 209*166*45mm |
| Βάρος | 0.27kg |
| Επωνυμία | Smartgen |
| Παρέχεται Υπηρεσία Μετά την Πώληση | Τεχνική Υποστήριξη μέσω Βίντεο, Υποστήριξη μέσω Διαδικτύου |
| Τύπος Μάρκετινγκ | Συνήθη Προϊόντα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Απόθεμα | Ναι |
Τεχνικές Παράμετροι:
Οθόνη LCD(132*64)
Πίνακας Λειτουργίας Σιλικόνης
Γλώσσα Κινέζικα & Αγγλικά & Άλλες
Ψηφιακή Είσοδος 5
Έξοδος Ρελέ 6
Αναλογική Είσοδος 3
AMF ●
Σύστημα AC 1P2W/2P3W/3P3W/3P4W
Συχνότητα Εναλλάκτη 50/60Hz
kW/Amp Ανίχνευση & Εμφάνιση ●
Διασύνδεση Παρακολούθησης RS485
Προγραμματιζόμενη Διασύνδεση USB/RS485
CANBUS(1939) ●
RTC & Καταγραφή Συμβάντων ●
Προγραμματισμένη Εκκίνηση Genset ●
Συντήρηση ●
Τροφοδοσία DC DC(8~35)V
Διαστάσεις Θήκης(mm) 209*166*44
Ανοιγμα Πίνακα(mm) 186*141
Θερμοκρασία Λειτουργίας. (-25~+70)℃
Επισκόπηση Προϊόντος:
Απόδοση & Χαρακτηριστικά:
Η σειρά HGM6100N περιλαμβάνει έξι μοντέλα:
Σημειώσεις:
Τα HGM6110CAN/6120CAN περιλαμβάνουν θύρες CAN; τα άλλα μοντέλα δεν περιλαμβάνουν.
Αυτό το εγχειρίδιο χρησιμοποιεί τα HGM6110/6120 ως παραδείγματα αναφοράς.
Βασικές Προδιαγραφές:
Ακρυλικό πάνελ για βελτιωμένη αντοχή στη φθορά και τις γρατσουνιές
Πλήκτρα σιλικόνης και πάνελ κατάλληλα για ακραίες θερμοκρασίες
Θύρα επικοινωνίας RS485 που υποστηρίζει το πρωτόκολλο MODBUS για απομακρυσμένες λειτουργίες
Συμβατό με συστήματα AC 3P4W, 3P3W, 1P2W και 2P3W (120V/240V), 50Hz/60Hz
Ακριβής παρακολούθηση και εμφάνιση παραμέτρων κινητήρα
Έξοδοι ρελέ για ETS, έλεγχο ρελαντί, προθέρμανση και ρύθμιση ταχύτητας
Πολλαπλές συνθήκες αποσύνδεσης μίζας επιλέξιμες (αισθητήρας ταχύτητας, πίεση λαδιού, γεννήτρια)
Δυνατότητα εκκίνησης έκτακτης ανάγκης
Αυτόματη ανίχνευση καταμέτρησης δοντιών σφονδύλου
Εύρος τροφοδοσίας: 8–35VDC, συμβατό με διάφορες τάσεις μπαταρίας