WESPC Orijinal Smartgen HGM6120CAN Dizel Jeneratör AMF Kontrol Modülü
Marka Adı: SMARTGEN
Model Numarası: HGM6120CAN
Adedi: 1
Paketleme Detayları: Karton kutu
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Sertifika:
CE,RoHS,ISO9001
Renk:
Standart Siyah
Garanti:
Bir Yıl
Kalite:
% 100 orijinal
Stoklamak:
Stokta var
Ambalaj:
Karton kutu
Satış Birimleri:
Tek parça
Yetenek temini:
Stokta var
Vurgulamak:
araba motor kontrol modülü
dizel jeneratör kontrol cihazı
Elektronik Dijital Ölçer
Ürün Tanımı
Boyut 209*166*45mm
Ağırlık 0.27kg
Model Numarası HGM6120CAN
Marka Adı Smartgen
Sağlanan Satış Sonrası Hizmet Video Teknik Desteği, Çevrimiçi Destek
Pazarlama Türü Sıradan Ürün
Garanti 1 yıl
Stok Evet
Teknik Parametreler:
Ekran LCD(132*64)
Çalışma Paneli Silikon Kauçuk
Dil Çince ve İngilizce ve Diğerleri
Dijital Giriş 5
Röle Çıkışı 6
Analog Giriş 3
AMF ●
AC Sistemi 1P2W/2P3W/3P3W/3P4W
Alternatör Frekansı 50/60Hz
kW/Amper Algılama ve Görüntüleme ●
Monitör Arayüzü RS485
Programlanabilir Arayüz USB/RS485
CANBUS(1939) ●
RTC ve Olay Günlüğü ●
Planlanmış Jeneratör Başlatma ●
Bakım ●
DC Besleme DC(8~35)V
Kasa Boyutları(mm) 209*166*44
Panel Kesimi(mm) 186*141
Çalışma Sıcaklığı. (-25~+70)℃
Ürüne Genel Bakış:
Performans ve Özellikler:
HGM6100N serisi altı model içerir:
Notlar:
  • HGM6110CAN/6120CAN, CAN portları içerir; diğer modeller içermez.
  • Bu kılavuz, referans örnekleri olarak HGM6110/6120'yi kullanır.
 Temel Özellikler:
  1. Çok dilli arayüz ve basmalı düğme kontrolüne sahip 132×64 arkadan aydınlatmalı LCD ekran
  2. Gelişmiş aşınma ve çizilme direnci için akrilik panel
  3. Aşırı sıcaklıklara uygun silikon tuşlar ve panel
  4. Uzaktan işlevler için MODBUS protokolünü destekleyen RS485 iletişim portu
  6. 3P4W, 3P3W, 1P2W ve 2P3W (120V/240V), 50Hz/60Hz AC sistemleriyle uyumlu
  9. Hassas motor parametre izleme ve görüntüleme
  10. Kontrol ve koruma: otomatik başlatma/durdurma, yük aktarımı (ATS), arıza göstergesi ve koruma
  11. ETS, rölanti kontrolü, ön ısıtma ve hız ayarı için röle çıkışları
  14. Seçilebilir çoklu krank bağlantı kesme koşulları (hız sensörü, yağ basıncı, jeneratör)
  15. Acil durum başlatma yeteneği
  16. Otomatik volan diş sayısı algılama
  17. Güç kaynağı aralığı: 8–35VDC, çeşitli akü voltajlarıyla uyumlu