| Merknaam: | DSE |
| Modelnummer: | DSE7320 MKIL |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | US $ 380-400 (Piece) |
| Verpakkingsdetails: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Modelnummer | DSE7320 MKII |
| Totale afmetingen | 245 mm x 184 mm x 51 mm |
| Paneeluitsparing | 220 mm x 160 mm |
| Gewicht | 0,5 kg |
| Productvarianten | 7320-03 - 7320 MKII Auto Mains (Utility) Failure Control Module |
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Kwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Generatortype | Dieselgenerator |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van herkomst | Gemaakt in het VK |
| Voorraadbeschikbaarheid | Ja |