| Brand Name: | DSE |
| Model Number: | DSE7320 MKIl |
| MOQ: | 1 |
| Price: | US $ 380-400 (Piece) |
| Packaging Details: | Carton |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Model Number | DSE7320 MKII |
| Overall Size | 245 mm x 184 mm x 51 mm |
| Panel Cutout Size | 220 mm x 160 mm |
| Weight | 0.5kg |
| Product Variants | 7320-03 - 7320 MKII Auto Mains (Utility) Failure Control Module |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Quality | High-Quality |
| Generator Type | Diesel generator |
| Warranty | 1 Year |
| Place of Origin | Made in UK |
| Stock Availability | Yes |