| Marka Adı: | DSE |
| Model Numarası: | DSE7320 MKIl |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | US $ 380-400 (Piece) |
| Paketleme Detayları: | karton |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Model Numarası | DSE7320 MKII |
| Genel Boyut | 245 mm x 184 mm x 51 mm |
| Panel Kesim Boyutu | 220 mm x 160 mm |
| Ağırlık | 0,5 kg |
| Ürün Çeşitleri | 7320-03 - 7320 MKII Otomatik Şebeke (Yardımcı Program) Arıza Kontrol Modülü |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Jeneratör Tipi | Dizel jeneratör |
| Garanti | 1 Yıl |
| Menşe Yeri | İngiltere'de yapıldı |
| Stok Durumu | Evet |