| Nazwa marki: | DSE |
| Numer modelu: | DSE7320 MKil |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | US $ 380-400 (Piece) |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Numer modelu | DSE7320 MKII |
| Rozmiar całkowity | 245 mm x 184 mm x 51 mm |
| Rozmiar wycięcia w panelu | 220 mm x 160 mm |
| Waga | 0,5 kg |
| Warianty produktu | 7320-03 - 7320 MKII Auto Mains (Utility) Moduł kontroli awarii |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Jakość | Wysoka jakość |
| Typ generatora | Generator diesla |
| Gwarancja | 1 rok |
| Miejsce pochodzenia | Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii |
| Dostępność towaru | Tak |