| Merknaam: | WESPC |
| Modelnummer: | 3142L072 |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | $2-$3(1 Piece) |
| Verpakkingsdetails: | KARTON |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Buitentijdsdiameter | 39.50 mm |
| Inwendige diameter | 330,00 mm |
| Geïnstalleerde hoogte | 80,00 mm |
| Wanddikte | 3.25 mm |
| Verbrandingsdruk | 140 MPa |
| Zithoek (verbrandingszijde) | 30° |
| Hoek van de stoel (keel) | 15° |
| Interferentie geschikt | 0.075-0.095 mm |
| Maximale werktemperatuur | 220 °C |
| Concentriciteit Tolerantie | 0.02 mm TIR |