| Επωνυμία Μάρκας: | WESPC |
| Αριθμός μοντέλου: | 3142L072 |
| MOQ: | 10 |
| Τιμή: | $2-$3(1 Piece) |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Εξωτερική διάμετρος | 39.50 mm |
| Εσωτερική διάμετρος | 330,00 mm |
| Εγκατεστημένο ύψος | 80,00 mm |
| Μύθος τοίχου | 3.25 mm |
| Διάταξη πίεσης καύσης | 140 MPa |
| Γωνία καθίσματος (πρόσωπο καύσης) | 30° |
| Γωνία καθίσματος (φραγμός) | 15° |
| Δυνατότητα παρεμβολής | 00,075-0,095 mm |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 220 °C |
| Συγκέντρωση | 00,02 mm TIR |