| Nazwa marki: | WESPC |
| Numer modelu: | 3142L072 |
| MOQ: | 10 |
| Cena: | $2-$3(1 Piece) |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Średnica zewnętrzna | 39,50 mm |
| Średnica wewnętrzna | 33,00 mm |
| Wysokość zainstalowana | 8,00 mm |
| Grubość ścianki | 3,25 mm |
| Wartość ciśnienia spalania | 140 MPa |
| Kąt siedziska (powierzchnia spalania) | 30° |
| Kąt siedziska (gardło) | 15° |
| Dopasowanie interferencyjne | 0,075-0,095 mm |
| Maksymalna temperatura robocza | 220°C |
| Tolerancja koncentryczności | 0,02 mm TIR |