| Marka Adı: | WESPC |
| Model Numarası: | 3142L072 |
| Adedi: | 10 |
| Fiyat: | $2-$3(1 Piece) |
| Paketleme Detayları: | KARTON |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Dış çapı | 39.50 mm |
| İç çapı | 33.00 mm |
| Kurulu Yükseklik | 8.00 mm |
| Duvar kalınlığı | 3.25 mm |
| Yanma basıncı | 140 MPa |
| Koltuk açısı (yanma yüzü) | 30° |
| Koltuk açısı (Gırtlağı) | 15° |
| Müdahale uygunluğu | 0.075-0.095 mm |
| Maksimum çalışma sıcaklığı | 220 °C |
| Konsantritlik Toleransı | 0.02 mm TIR |