| Merknaam: | SMARTGEN |
| Modelnummer: | ATS SGQ100A |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | U$558-588 |
| Verpakkingsdetails: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
WESPC Originele ATS SGQ100A ATS Stroomregelaar Automatische Omschakelaar Generator
| Afmetingen | 280*220*150mm |
| Gewicht | 4,2 kg |
| Modelnummer | ATS SGQ100A |
| Merknaam | Smartgen |
| After-sales service aangeboden | Video technische ondersteuning, Online ondersteuning |
| Marketingtype | Gewoon product |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorraad | Ja |
Productinformatie:
![]()