| Nazwa marki: | SMARTGEN |
| Numer modelu: | ATS SGQ100A |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | U$558-588 |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
WESPC Oryginalny ATS SGQ100A ATS Sterownik Zasilania Automatyczny Przełącznik Sieciowy Generatora
| Rozmiar | 280*220*150mm |
| Waga | 4.2kg |
| Numer modelu | ATS SGQ100A |
| Nazwa marki | Smartgen |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Typ marketingu | Zwykły produkt |
| Gwarancja | 1 rok |
| Magazyn | Tak |
Informacje o produkcie:
![]()