| Επωνυμία Μάρκας: | SMARTGEN |
| Αριθμός μοντέλου: | ATS SGQ100A |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | U$558-588 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
WESPC Original ATS SGQ100A ATS Power Controller Automatic Transfer Switch Generator
| Μέγεθος | 280*220*150mm |
| Βάρος | 4.2kg |
| Αριθμός Μοντέλου | ATS SGQ100A |
| Επωνυμία | Smartgen |
| Παρέχεται Υπηρεσία Μετά την Πώληση | Τεχνική Υποστήριξη μέσω Βίντεο, Online Υποστήριξη |
| Τύπος Μάρκετινγκ | Συνήθη Προϊόντα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Απόθεμα | Ναι |
Πληροφορίες Προϊόντος:
![]()