| Brand Name: | SMARTGEN |
| Model Number: | ATS SGQ100A |
| MOQ: | 1 |
| Price: | U$558-588 |
| Packaging Details: | Carton |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
WESPC Original ATS SGQ100A ATS Power Controller Automatic Transfer Switch Generator
| Size | 280*220*150mm |
| Weight | 4.2kg |
| Model Number | ATS SGQ100A |
| Brand Name | Smartgen |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support,Online Support |
| Markrting Type | Ordinary Product |
| Warranty | 1 year |
| Stock | Yes |
Product Information:
![]()