| Marka Adı: | SMARTGEN |
| Model Numarası: | ATS SGQ100A |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | U$558-588 |
| Paketleme Detayları: | karton |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
WESPC Orijinal ATS SGQ100A ATS Güç Kontrol Cihazı Otomatik Transfer Anahtarı Jeneratör
| Boyut | 280*220*150mm |
| Ağırlık | 4.2kg |
| Model Numarası | ATS SGQ100A |
| Marka Adı | Smartgen |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanır | Video Teknik Desteği, Çevrimiçi Destek |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Garanti | 1 yıl |
| Stok | Evet |
Ürün Bilgisi:
![]()